Automatyczne płatności

Duże firmy, platformy e-commerce, instytucje finansowe często muszą wykonywać wiele płatności w krótkim czasie. Paysera może to ułatwić, bo płatności masowe poprzez API wykonywane są z łatwością, szybkością oraz za niską ceną. Nie ma potrzeby, aby za każdym razem logować do systemu Paysera lub systemu banku, płatności są inicjowane z systemem rachunkowości lub biznesowym, który jest zintegrowany z Paysera za pośrednictwem bezpiecznego interfejsu API.

Szybkie przelewy w atrakcyjnej cenie

Przelewy są wykonywane do ponad 10 000 banków i ponad 180 krajów za prawdopodobnie najlepszą cenę, a pieniądze docierają do odbiorcy w ciągu zaledwie 30 minut. Paysera pobiera wyjątkowo niskie opłaty, więc płacisz za przelewy zwykle mniej niż w banku.

Kursy i wymiana walut

Paysera oferuje wymianę walut w wyjątkowo korzystnych cenach. Możesz mieć konto z nawet 30 różnymi walutami i używać ich do dokonywania przelewów międzynarodowych i lokalnych. Wymiana walut może być również wykonana automatycznie za pośrednictwem interfejsu API.

Bezpieczeństwo najwyższego poziomuPodstawowym priorytetem Paysera jest bezpieczeństwo, dlatego my zawsze staramy się korzystać tylko z takiego oprogramowania, technologii i systemów monitoringu, które odpowiadają najwyższym standardom. To gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, danych osobistych i przelewów przez całą dobę.