Mobilny portfel elektroniczny

Odtąd nie musisz nosić gotówki, kredytowych lub debetowych kart. Przelewaj pieniądze bezpieczniejszym i prostszym sposobem za pomocą aplikacji Paysera. Zapłać za rachunek w kawiarni, kup pamiątkę na kiermaszu lub wróć dług przyjacielowi.

Przelewy bankowe w telefonie

Aby wykonać przelew do banku, nie musisz więcej logować się do bankowości elektronicznej lub innych skomplikowanych systemów. Wykonywać przelewy bankowe możesz poprzez aplikację Paysera szybko i całkowicie bezpłatnie, gdyż klienci prywatni otrzymują 30 standardowych przelewów do krajów SEPA w euro całkowicie bezpłatnie.*

Bezpieczniej, niż karta

W aplikacji jest zainstalowany system bezpieczeństwa najwyższego poziomu. Wysyłane i otrzymywane dane są kodowane, a przelewy o większej wartości możesz ochronić dodatkowym hasłem. Aplikację możesz otworzyć tylko podając swój kod PIN lub za pomocą odcisku palca.

Błyskawiczne przelewy przyjeciołom

Przelewy między użytkownikami Paysera są całkowicie bezpłatne, a pieniądze są zaliczane na konto odbiorcy natychmiast. To wyjątkowo prosty sposób przelać pieniądze przyjaciołom i bliskim, gdyż aplikacja jest powiązana z Twoją książeczką telefoniczną. Wystarczy wybrać kontakt z listy lub wpisać adres e-mail albo numer telefonu odbiorcy i potwierdzić przelew.

Wygodne zasilenie konta

Powiąż aplikację z kartą płatniczą i nie będziesz musiał troszczyć się o zasileniu konta. Ponadto, nie będzie potrzeby nosić ze sobą kartę. Zasilić konto możesz też gotówką w specjalnych punktach, oznaczonych na mapie punktów zapłaty.

Przelewy nowemu adresatowi

Przelać pieniądze możesz dowolnemu adresatowi, nawet jeżeli on nie jest użytkownikiem Paysera. Odbiorca otrzyma wiadomość SMS lub e-mail z powiadomieniem, że pieniądze zostaną zaliczone na jego konto od razu, gdy je otworzy.

Płatności kodem QR

Zapłacić aplikacją jest wyjątkowo prosto. Zeskanuj unikalny kod QR, który znajdziesz w kawiarni lub punkcie sprzedaży i potwierdź kwotę operacji. Żadnych papierowych paragonów i kolejek.


* Po zainstalowaniu aplikacji, zaloguj się ze swoimi danymi, z którymi logujesz się do sytemu www.paysera.lt. Jeżeli jeszcze nie masz konta Paysera – możesz je łatwo otworzyć poprzez aplikację. Na Twoje konto będą automatycznie nałożone limity, które później możesz zmienić logując się do systemu płatności elektronicznych Paysera.