Mobilny portfel

Już nie musisz nosić gotówki czy też kart kredytowych lub debetowych. Przelewaj pieniądze bezpieczniej i prościej za pomocą aplikacji Paysera. Zapłać za rachunek w kawiarni, kup pamiątkę na kiermaszu lub wróć dług przyjacielowi.

Przelewy bankowe w telefonie

Aby wykonać przelew na rachunek bankowy, nie musisz logować się do bankowości elektronicznej lub innych skomplikowanych systemów. Wykonywać przelewy bankowe możesz poprzez aplikację Paysera szybko i całkowicie bezpłatnie, gdyż dla klientów prywatnych wszystkie przelewy do krajów SEPA w euro są wykonywane za darmo.*

Bezpieczniej, niż karta płatnicza

W aplikacji jest zainstalowany system bezpieczeństwa najwyższego poziomu. Wysyłane i otrzymywane dane są kodowane, a przelewy o większej wartości możesz ochronić dodatkowym hasłem. Aplikację możesz otworzyć tylko podając swój kod PIN lub za pomocą odcisku palca.

Błyskawiczne przelewy znajomym

Przelewy między użytkownikami Paysera są całkowicie bezpłatne, a pieniądze są księgowane na konto odbiorcy natychmiast. To wyjątkowo prosty sposób przelać pieniądze znajomym i bliskim, gdyż aplikacja jest powiązana z Twoją książeczką telefoniczną. Wystarczy wybrać kontakt z listy lub wpisać adres e-mail albo numer telefonu odbiorcy i potwierdzić przelew.

Wygodne zasilenie konta

Powiąż aplikację z kartą płatniczą i więcej już nigdy nie będziesz musiał troszczyć się o zasilenie konta. Ponadto, karty płatniczej też nie będziesz musiał nosić ze sobą. Zasilić konto możesz też gotówką w specjalnych punktach, oznaczonych na mapie Paysera.

Przelewy nowemu adresatowi

Przelać pieniądze możesz dowolnemu adresatowi, nawet jeżeli on nie jest użytkownikiem Paysera. Odbiorca otrzyma wiadomość SMS lub e-mail z powiadomieniem, że pieniądze zostaną zaksięgowane na jego konto od razu, jak tylko je otworzy.

Płatności kodem QR

Płacenie za pomocą aplikacji jest wyjątkowo proste. Zeskanuj unikatowy kod QR, który znajdziesz w kawiarni lub punkcie sprzedaży i potwierdź kwotę transakcji. Żadnych papierowych paragonów, czekania na rachunek lub resztę.


* Po zainstalowaniu aplikacji, zaloguj się ze swoimi danymi, z którymi logujesz się do sytemu www.paysera.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta Paysera – możesz je z łatwością otworzyć w aplikacji. Na Twoje konto zostaną automatycznie nałożone limity, które później możesz zmienić logując się do systemu płatności elektronicznych Paysera.