Doładowanie konta Payera stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek! Teraz możesz szybko wykonać bezpośrednie doładowanie konta za pomocą karty Mastercard lub Maestro.

Zadbaj o to, aby Twoje konto było zawsze gotowe do użycia – to proste i zajmuje tylko kilka sekund w aplikacji Paysera!

#
Wspólnie z ukraińskimi bankami PrivatBank i Globus oferujemy szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne, które Twoi krewni na Ukrainie mogą odebrać w gotówce tego samego dnia.
#

📲 Żeby zostać klientem Paysera musisz pobrać aplikację mobilną i zarejestrować się. 

ℹ️ Po zarejestrowaniu się wypełnij kwestionariusz klienta. Czym jest kwestionariusz klienta i jak należy go wepełniać? 

📞 Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Dane kontaktowe > 

✅ Obserwuj nas w sieciach społecznościowych żeby zawsze mieć dostęp do najswieższych i najbardziej aktualnych informacji. 

#
Otwórz konto bezpłatnie w kilka minut

Wymieniaj walutę po atrakcyjnym kursie

Zarządzaj kontem wygodnie poprzez aplikację mobilną

Przelewaj pieniądze do ponad 180 krajów na świecie

Wykonuj przelewy natychmiastowe (SEPA Instant) w kilka sekund 24/7/365
#

Zapłać jednym kliknięciem!

Dodaj Visę do Apple Pay, Google Pay lub Samsung Pay, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z posiadania karty. To szybki, wygodny i bezpieczny sposób płacenia za towary i usługi oraz trzymania pieniędzy przy sobie.

#
#
#

Pobieraj płatności od swoich klientów!

Ponad 13 000 sprzedawców używa Paysera do płatności w swoich sklepach i firmach internetowych. Zadbaliśmy o łatwą integrację – dostarczamy i obsługujemy wtyczki do ponad 20 systemów zarządzania treścią!

Wypróbuj usługę inicjowania płatności Paysera, z której korzysta większość naszych klientów biznesowych – w ten sposób będziesz mógł pobierać opłaty wygodniej i taniej.

#

Paysera Tickets – samobsługowy system sprzedaży biletów online zarówno na huczne i szeroko zakrojone festiwale, jak i na kameralne imprezy bądź szkolenia.

Bilety na darmowe wydarzenia rozprzestrzeniaj BEZPŁATNIE. Osobiście twórz wydarzenia i zarządzaj nimi - stwarzając jednocześnie swoim klientom możliwość szybkiego i wygdnego rozliczenia się bez żadnych dodatkowych opłat!

#

Bezpieczeństwo najwyższego poziomuPodstawowym priorytetem Paysera jest bezpieczeństwo, dlatego my zawsze staramy się korzystać tylko z takiego oprogramowania, technologii i systemów monitoringu, które odpowiadają najwyższym standardom. To gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, danych osobistych i przelewów przez całą dobę.