Jak otworzyć konto osobiste?

Konto Paysera jest całkowicie bezpłatne i otworzyć go można w ciągu zaledwie kilku minut. Zapełniając pola rejestracyjne oraz wykonując identyfikację będziesz mógł swobodnie korzystać z wszystkich zalet systemu Paysera.


Więcej odpowiedzi na pytania o koncie osobistym

Jak otworzyć konto firmowe?

Otworzyć konto firmowe może tylko dyrektor firmy, otwierając konto osobiste i wykonując identyfikację. Wówczas, wystarczy podłączyć się do konta osobistego, wybrać okno „Konto firmy” i wpisać dane rejestracyjne firmy.

Więcej odpowiedzi na pytania o koncie firmowym

Jak zasilić konto?

Zasilić konto Paysera można przelewem z dowolnego banku na świecie lub wnosząc gotówkę poprzez sieć partnerów Paysera. Musisz tylko wejść na konto Paysera, kliknąć na „Zasilenie” i zatem wybrać w jaki sposób chcesz zasilić konto. Szczegółowe instrukcje otrzymasz gdy wybierzesz konkretny sposób zasilenia konta.

Inne odpowiedzi na pytania o zasileniu konta

Jak dokonać przelewu do banku i innych systemów płatności?

Przelewy z konta Paysera do innego banku są wykonywane tak samo, jak i w bankach. Należy zapełnić dane odbiorcy, wskazać numer rachunku i tytuł przelewu. Aby przelać pieniądze z Paysera na inny system płatności, należy wskazać numer klienta tego systemu lub inne dane, w zależności od systemu płatności.

Więcej odpowiedzi na pytania o przelewach

Ile można zaoszczędzić korzystając z Paysera?

Banki komercyjne i inne instytucje finansowe często stosują nawet o kilka razy większe ceny niż Paysera. Często zdarza się i tak, że Paysera świadczy pewne usługi całkowicie za darmo, podczas gdy inne instytucje finansowe niosą z tego korzyść.

Zobacz porównanie z innymi systemami

Gdzie mogę zapłacić aplikacją mobilną?

Zapłacić aplikacją mobilną możesz w różnych punktach sprzedaży, od stacji benzynowych do restauracji. Płatność odbywa się poprzez skanowanie kodu QR lub meldując się w punkcie sprzedaży i potwierdzając zakup.

Mapa z punktami zapłaty

Jak zainstalować Paysera Checkout w swoim sklepie internetowym?

Integracja usługi pobierania opłat Paysera do sklepu internetowego jest łatwa i szybka za pomocą przygotowanych wtyczek. Paysera ma przygotowane wtyczki dla ponad 18 najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, takich jak Wordpress, Joomla, Impresspages itd.

Wszystkie odpowiedzi na pytania techniczne

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Więcej odpowiedzi oraz informacji o usługach Paysera znajdziesz tutaj.

Bezpieczeństwo najwyższego poziomuPodstawowym priorytetem Paysera jest bezpieczeństwo. Właśnie dlatego my zawsze staramy się korzystać tylko z oprogramowania, technologii i systemów monitoringu odpowiadających najwyższym standardom. To gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i danych osobowych przez całą dobę.