Bezpieczeństwo danych klientów

Paysera jest zarejestrowana do Państwowego Rejestru Ochrony Danych Osobowych www.ada.lt (numer rejestracji P3127). Dane klientów są chronione według prawa Respubliki Litewskiej į innych ustaw oraz według tych prawideł Polityki Prywatności.

Monitoring przez całą dobę

Paysera korzysta z mnóstwa różnorodnych systemów, które pomagają monitorować i działanie samego systemu, i operacje, wykonywane przez klientów.

Dane są kodowane

Kanały komunikacji klienta z Paysera są kodowane, aby nikt nie mógł przechwycić przekazywanych danych. Dane logowania i inne dane klienta są chronione oddzielnie od systemu Paysera.

Okresowe skanowanie i audyt

Okresowo, system Paysera jest skanowany najbardziej zaawansowanymi środkami, a kod źródłowy jest sprawdzany przez zewnętrznych specjalistów bezpieczeństwa.

Bezpieczne zalogowanie do systemu

Podczas logowania do systemu Paysera, prosimy się upewnić, że jest wprowadzony poprawny adres z jednym z domenów www.paysera.* Na stronie Paysera jest używanysertyfikat bezpieczeństwa wydany Paysera LTD. Więcej kryterii potwierdzających bezpieczność można znaleźć tu..

Możliwość ustawić dodatkowe środki bezpieczeństwa

Ty sam także możesz przyczynić się do bezpieczeństwa swojego konta. Możesz łatwo ustawić nawet kilka środków bezpieczeństwa na logowanie do systemu i wykonywanie przelewów.

Identyfikacja kupującego

Kupując w sklepach internetowych, oznaczonych jako „Verified by VISA“, każdy zakup poprzez internet jest potwierdzany dodatkowo. W taki sposób jest identyfikowany kupujący i jest potwierdzane, że on ma prawo korzystać z danej karty płatniczej.

Odpowiada wymaganiom bezpieczeństwa VISA

Karta Paysera VISA odpowiada wymaganiom najwyższych standardów. Karta jest chroniona technologią „3-D Secure“ (Verified by VISA), za pomocą której zakupy poprzez internet są jeszcze bezpieczniejsze.


Zespół programistów Paysera nieustannie pracuje aby zapewnić bezpieczeństwo informacji klientów. Rozumiemy jaką ważną rol grają badacze bezpieczeństwa i nasza społeczność konsumencka, która pomaga nam w chronieniu danych klientów. Jeżeli zauważysz lukę na stronie internetowej lub w produkcie, weź udział w Programie raportowania luk w bezpieczeństwie i poinformuj nas o znalezionych lukach.

Licencjonowana instytucja pieniądza elektronicznegoWydana licencja instytucji pieniądza elektronicznego

Od 2012 roku Paysera jest licencjonowaną instytucją pieniądza elektronicznego, która ma prawo na prowadzenie działalności, powiązanej z emisją pieniędzy elektronicznych i świadczeniem usług płatniczych we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Pieniądze są w bezpieczeństwie

Wszystkie środki, które przelewasz na konta Paysera, są oddzielone od środków osobistych firmy i nie są wykorzystywane na potrzeby firmy, pożyczane lub inwestowane. Wszystkie pieniądze są chronione tylko w rzetelnych instytucjach kredytowych Unii Europejskiej.

Nadzorowanie przez Bank Litwy

Instytucja jest okresowo sprawdzana i audytowana przez centralny Bank Litwy. On zapewnia przejrzystą i niezawodną działalność systemu, a także osiągnięcie wskaźników finansowych.

Międzynarodowy certyfikat PCI DSSCertyfikat PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) – to międzynarodowy standard technologii i procedur bezpieczeństwa. Dany standard bezpieczeństwa reguluje wszystkie wymagania dla firm, które przyjmują płatności kartami i przetwarzają dane klientów. Certyfikat potwierdza, że Paysera odpowiada wszystkim wymaganiom bezpieczeństwa. W systemie Paysera jest zainstalowany najwyższy standard 1-go poziomu, przeznaczony dla bezpiecznego wykonania ponad 6 mln. operacji rocznie.

Statystyka naszych serwerów