Zalety i możliwościBezpłatne konto

Po otwarciu bezpłatnego konta Paysera będziesz mógł szybko i łatwo wykonywać codzienne operacje finansowe, bezpłatnie ustawiać limity, a także uprawnić inne osoby do zarządzania kontem.

Bezpłatne przelewy między użytkownikami Paysera

Przelewy między klientami Paysera są bezpłatne. To najprostszy sposób przelać pieniądze, gdyż wystarczy tylko adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego lub numeru rachunku Paysera odbiorcy, a pieniądze zostaną przelane w mgnieniu oka.

Wymiana walut i kursy

Skorzystaj z wyjątkowo korzystnych kursów i wymieniaj walutę na swoim koncie Paysera. Na jednym rachunku możesz trzymać pieniądze w różnych walutach, aby wykonywać przelewy międzynarodowe lub robić zakupy online.

Przelewy na całym świecie

Tanie przelewy na rachunki w bankach krajowych i w międzynarodowych systemach płatniczych. Przelewy na rachunki w ponad 10 000 bankach, do ponad 180 krajów świata w atrakcyjnej cenie, a odbiorca otrzyma pieniądze już w ciągu 30 minut. Więcej zalet przelewów międzynarodowych poprzez Paysera znajdziesz tutaj.

Płatności w sklepach internetowych

Ponad 15000 sklepów internetowych z bezpiecznym sposobem płatności Paysera Checkout. Wybierz ten sposób płatności i zapłać szybko, a także zwróć sobie do 1% od kwoty zakupu.

Dla księgowych

Przenieś przelewy zdefiniowane ze swojego banku w kilka minut. Wykonuj automatyzowane przelewy masowe, generuj dokładne raporty i eksportuj dane dla księgowości.

Płatności natychmiastowe (SEPA Instant)

Paysera dołączyła do SEPA Instant, dlatego klienci Paysera mogą wykonywać płatności natychmiastowe na kwotę do 15 000 EUR w kilka sekund. Przelewy są wykonywane w czasie rzeczywistym, przez całą dobę i każdego dnia (24/7/365) całkowicie bezpłatnie i bez ograniczeń dla klientów indywidualnych (dla klientów biznesowych – 0,29 EUR).

Karta debetowa

Karta zbliżeniowa Paysera daje możliwość zapłacić we wszystkich sklepach fizycznych oraz internetowych, a także wypłacić gotówkę we wszystkich bankomatach obsługujących karty VISA. Zamów kartę na swoim koncie lub otrzymaj więcej informacji.

Bezpieczeństwo najwyższego poziomuPodstawowym priorytetem Paysera jest bezpieczeństwo. Właśnie dlatego zawsze staramy się korzystać tylko z takiego oprogramowania, technologii i systemów monitoringu, które odpowiadają najwyższym standardom. To gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, danych osobistych i przelewów przez całą dobę.

Łatwe i wygodne w korzystaniuSystem pieniądza elektronicznego

System płatności elektronicznych Paysera jest dostępny na okrągło z dowolnego miejsca na całym świecie. Konto jest otwierane poprzez internet i do tego jest całkowicie bezpłatne.

Szybki i bezpieczny dostęp

Sprawdzić saldo na koncie oraz wykonać inne zwyczajne działania możesz logując się ze swoim adresem e-mail lub numerem telefonu i hasłem. Aby otrzymać dostęp do bardziej szerokich możliwości konta, należy wykonać dodatkowe uwierzytelnianie w systemie w bezpieczny i wygodny dla Ciebie sposób.

Nieograniczona kwota przelewu

Po dokonaniu identyfikacji, będziesz mógł samodzielnie ustawić limity na przelewy. W taki sposób, kwoty przelewów krajowych i międzynarodowych, a także płatności za towar i usługi poprzez internet są nieograniczone.

Przelewy codziennie

Pilne przelewy są wykonywane 7 dni w tygodniu, od 8 do 20 godz. (UTC+3), a zlecenie płatnicze możesz podać 24 godz. na dobę. Odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 15-30 min. w czas roboczy swojego banku.

Żadnej opłaty za zaliczenie

Zwykle, Paysera nie pobiera żadnej opłaty za księgowanie środków otrzymanych z dowolnego banku krajowego lub międzynarodowego. Jeśli taka opłata jest jednak pobierana, jest ona nałożona przez banka-partnera.