Zalety i możliwościSzeroki zakres zastosowania

Płatności poprzez wiadomość SMS są szczególnie wygodne dla rozliczeń o małej wartości. Może to być opłata członkowska strony internetowej, głosowanie w radio lub TV za pomocą krótkiego numeru, kredyty gier internetowych lub telefonów komórkowych.

Mnóstwo krajów i operatorów

Dostarczaj usługi klientom z całego świata. SMS płatności są możliwe w ponad 50 krajach i ze wszystkich największych operatorów telefonii komórkowej. System jest dostępny w 18 językach, a płatność można wykonać w walucie krajowej.

Płatność w częściach

Skorzystaj ze specjalnej funkcji SMS banku, która daje możliwość zapłacić za towar o wartości do 43 EUR w częściach. Wystarczy wysłać więcej niż jedną wiadomość SMS o niższej taryfie, aż będzie zebrana cała kwota zakupu.

Słowa kluczowe SMS i subskrypcja

Stwórz dla swoich gier wirtualne waluty oraz taryfy. Ustaw indywidualne taryfy dla opłat poprzez SMS i przypisz słowa kluczowe. Kupującemu wystarczy wysłać wiadomość SMS ze słowem kluczowym na krótki numer, który my dla Ciebie również dostarczymy.
Aktywuj subskrypcję SMS i każdego miesiąca otrzymuj opłaty automatycznie.

Wszystkie dochody na jednym koncie

Nie ma potrzeby na oddzielne umowy z różnymi operatorami telefonii komórkowej. Ołaty poprzez SMS są akumulowane na jednym koncie Paysera, więc przeglądać szczegółową statystykę i raporty jest o wiele prościej.

Wygodne administrowanie

Łatwo jest zarządzać jednym lub kilkoma projektami płatności SMS, ponieważ dostęp do konta można uzyskać o każdej porze dnia, logując się do systemu e-płatności Paysera.

Udzielenie pełnomocnictwa

Właściciel rachunku może udzielić pełnomocnictwa oraz uprawnienia do zarządzania techniczną informacją dotyczącą płatności. Przed rozpoczęciem integracji, programistom wystarczy otworzyć bezpłatne konto i dokonać identyfikacji.

Wtyczka SMS

Korzystaj z przygotowanej przez nas wtyczki, która automatycznie generuje słowa kluczowe. Wystarczy ustawić wirtualne waluty , taryfy i wygenerowany kod wtyczki załadować na stronę internetową lub serwer gier online.

Bezpłatne narzędzia

Skorzystaj z biblioteki PHP, jeżeli płatności planujesz automatyzować samodzielnie.

SMS bez integracji

Wystarczy stworzyć słowa kluczowe, ustawić taryfy i wybrać jeden lub kilka z proponowanych krótkich numerów. Słowa kluczowe możesz podać w grze na radio lub w telewizji albo poprostu opublikować je na swojej stronie internetowej.

Łatwo zainstalować i wypróbować

Wystarczy stworzyć słowo kluczowe i już można wysyłać wiadomości SMS na krótki numer. Jeżeli realizujesz integrację na stronie internetowej lub serwerze, informacje techniczne o wysyłaniu wiadomości możesz zobaczyć w specjalnym spisie.

Bezpłatna pomoc techniczna

Skorzystaj ze strony internetowej dla programistów, na której jest podana techniczna dokumentacja oraz narzędzia dla samodzielnej pracy. W przypadku pytań lub wątliwości prosimy o kontakt z naszymi specjalnymi konsultantami, którzy udzielą bezpłatnej konsultacji.

Jak zacząć?#
Otwórz bezpłatne konto Paysera i dokonaj identyfikacji.
#
Zarejestruj się i potwierdź w systemie projekt prowadzonej działalności.
#
Skonfiguruj wtyczkę, bibliotekę PHP i prześlij swój kod oprogramowania.
#
Zobacz otrzymane płatności* i informacje o wysłanych wiadomościach logując się do systemu płatności.


* Płatności otrzymane poprzez Paysera SMS są wypłacane nie częściej, niż raz w miesiąc.