Używaj Apple Pay z Visa

Korzystaj ze wszystkich zalet swojej karty Visa używając usługi Apple Pay. Jest to szybki, łatwy, bezpieczny i prywatny sposób dokonywania płatności, który masz zawsze przy sobie.

Dodaj kartę Visa do Apple Pay i już będziesz mógł płacić telefonem iPhone lub zegarkiem Apple Watch.

Płać z Apple Pay w miejscach oznaczonych takimi symbolami:

Płatności zbliżeniowe
Apple Pay
Apple Pay z kartą Visa

Szybkie, łatwe i bezpieczne płatności

#

Szybko

Połączenie karty Visa z Apple Pay zajmuje tylko minutę i mogą Państwo płacić natychmiast.

#

Łatwo

Płatności są autoryzowane przy użyciu uwierzytelniania biometrycznego Touch ID lub Face ID – bezdotykowe i bezproblemowe.

#

Bezpiecznie

Twój pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany na Twoim urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniony sprzedawcom.

Jak dodać kartę Visa do Apple Pay?

Dodanie karty do Apple Pay jest proste. Zobacz poniżej jak zacząć.

W aplikacji Paysera:

Otwórz aplikację, przejdź do „Karty”, a obok kart, które nie są jeszcze połączone z Apple Pay, zobaczysz przycisk „Dodaj do portfela”.

Jeśli nie masz aplikacji Paysera na swoim iPhone, pobierz ją bezpłatnie z App Store.

W Apple Wallet


iPhone

Otwórz aplikację Wallet na swoim telefonie iPhone i stuknij „+” aby dodać kartę.

Apple Watch

Przejdź do aplikacji Apple Watch na swoim iPhone i wybierz „Wallet & Apple Pay”. Następnie stuknij “Add Credit or Debit Card”.

iPad

Przejdź do Ustawień, otwórz „Wallet i Apple Pay” i wybierz “Add Credit or Debit Card”.

MacBook Pro

Na komputerze MacBook Pro z funkcją Touch ID, przejdź do ustawień systemu, wybierz „Wallet & Apple Pay” i stuknij “+” aby dodać kartę.

Często zadawane pytania

Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia w sklepach, aplikacjach oraz online za pomocą telefonu iPhone, zegarka Apple Watch lub innych urządzeń Apple.

Płać online

Aby płacić w aplikacjach i na stronach internetowych w Safari na iPhone i iPad, na stronie płatności wybierz Apple Pay i zapłać za pomocą funkcji Face ID lub Touch ID.

Aby płacić w witrynach internetowych w przeglądarce Safari na komputerze Mac, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności za pomocą iPhone lub Apple Watch. Na komputerze MacBook Pro płać z czytnikiem Touch ID na pasku Touch Bar.

Płać w sklepach

Aby zapłacić za pomocą funkcji Face ID, kliknij dwukrotnie przycisk boczny, spójrz na ekran, a następnie przytrzymaj telefon iPhone w pobliżu czytnika zbliżeniowego. W przypadku Touch ID, umieść palec na czytniku Touch ID i przytrzymaj iPhone w pobliżu czytnika zbliżeniowego.

Zobacz, jak płacić w sklepach:Nie. Mogą Państwo dodać swoją kartę do aplikacji Wallet całkowicie za darmo. Nie ma również żadnych opłat za transakcje płatnicze Visa z Apple Pay. To tak samo jak płacenie kartą kredytową.

Po dodaniu karty Visa do Apple Pay, przez pierwsze 10 dni mają Państwo limit wydatków w wysokości 50 euro. Po tym czasie Apple Pay nie nakłada żadnych limitów na transakcje, ale niektórzy sprzedawcy mogą nakładać własne limity na płatności zbliżeniowe. Tymczasem płatności online za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub przeglądarki Safari nie podlegają żadnym limitom transakcji Apple Pay.

Ważne jest, aby wiedzieć, że normalne limity transakcji kartowych mają zastosowanie podczas korzystania z Apple Pay z Visa.

Tak. Płacenie za pomocą Apple Pay jest bezpieczniejsze niż przy użyciu gotówki lub fizycznej karty. Nawet jeśli zgubisz telefon, nikt nie będzie mógł zapłacić bez aktywacji Touch ID lub Face ID, co możesz zrobić tylko Ty sam!

Ponadto, Twój pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany na Twoim urządzeniu ani na serwerach Apple i nigdy nie jest udostępniany sprzedawcom.

Jednak zawsze dbaj o bezpieczeństwo swojego urządzenia Apple i karty Paysera – jeśli zgubiłeś kartę, natychmiast ją zablokuj.

Jeśli zgubisz telefon lub zostanie on skradziony, użyj usługi Find My iPhone, aby go zablokować. Następnie możesz zabezpieczyć telefon nowym hasłem lub zdalnie usunąć swoje dane osobowe.
Ponadto, zawsze możesz tymczasowo zablokować swoją kartę na komputerze lub dzwoniąc do naszego działu obsługi klienta.

Jeśli zgubisz kartę Visa – natychmiast ją zablokuj. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji mobilnej Paysera, bankowości internetowej lub dzwoniąc do działu obsługi klienta Paysera.

Jeśli zablokujesz kartę, nie będziesz mógł również korzystać z niej w Apple Pay. Jeśli znajdziesz kartę i odblokujesz ją, będziesz mógł ponownie korzystać z niej w Apple Pay.

Tak, możesz korzystać z Apple Pay wszędzie, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.