Korzystaj z Google Pay™ z kartą Visa

Dodaj swoją kartę Visa do Google Pay w aplikacji mobilnej Paysera. W ten sposób mogą Państwo dodać swoją kartę we wszystkich krajach, które obsługują płatności zbliżeniowe, nawet tam, gdzie aplikacja Google Pay nie jest obecnie dostępna. 

To szybki i łatwy sposób płacenia w wielu miejscach - witrynach internetowych, aplikacjach i sklepach.

Zapłać za pomocą Google Pay tam, gdzie zobaczysz jeden z tych znaków:

#
#
Google Pay Paysera
Google Pay to znak towarowy Google LLC.

Płatności natychmiastowe i zwykłe

#

Szybko

Dodaj kartę Visa do Google Pay łatwo i szybko - możesz to zrobić w aplikacji Paysera lub Google Pay.

#

Łatwo

Zapłać natychmiast. Dokonuj płatności zbliżeniowych telefonem z Androidem - odblokuj telefon i przyłóż go do skanera, aż zobaczysz znacznik wyboru.

#

Bezpiecznie

W Google Pay Twoje dane są reprezentowane przez zaszyfrowany numer konta wirtualnego, więc prawdziwe informacje o Twojej karcie są bezpieczne.

Jak dodać kartę Visa do Google Pay?

Kartę Visa dodasz do Google Pay w kilka chwil. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji Google Pay lub samej aplikacji Paysera.

W aplikacji Paysera:

W aplikacji Paysera wybierz Karty i kliknij przycisk „Dodaj do Google Pay”.

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji Paysera na swoim telefonie z Androidem, pobierz ją bezpłatnie z Google Play.

#

ℹ️ W ten sposób kartę można również dodać w krajach, w których obsługiwany jest Google Pay, ale gdzie obecnie nie można pobrać aplikacji Google Pay.

W aplikacji Google Pay:

Jeśli masz już aplikację Google Pay lub możesz ją pobrać z Google Play, w aplikacji dodaj nową metodę płatności, wprowadź dane swojej karty Visa i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

Wolisz korzystać z komputera? Wejdź na pay.google.com.

Często zadawane pytania

Google Pay działa wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Po dodaniu karty odblokuj telefon z Androidem i przyłóż go do skanera, aż zobaczysz znacznik wyboru. Nie ma potrzeby uruchamiania aplikacji.

Korzystaj też z Google Pay, aby płacić jeszcze szybciej w swoich ulubionych aplikacjach i na witrynach internetowych. Po dodaniu karty nie będziesz już musiał wisywać informacji o płatności. Przy rozliczaniu, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać Google Pay.

Nie. Możesz dodać swoją kartę do Google Pay za darmo i nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami za transakcje z Visa. To jest to samo, co korzystanie ze swojej karty płatniczej.

Google Pay nie stosuje żadnych limitów, jednak niektórzy sprzedawcy mogą nakładać limity na płatności zbliżeniowe. Przy rozliczaniu się przez internet w aplikacjach i witrynach internetowych nie nakłada się limitów.

Należy pamiętać, że przy płatnościach Visa za pośrednictwem Google Pay w stosunku do kart obowiązują standardowe limity transakcji.

Tak. Płacenie za pomocą Google Pay jest bezpieczniejsze niż płacenie gotówką czy kartą. Nawet jeśli zgubisz telefon, nikt nie będzie mógł płacić telefonem bez jego odblokowania.

Ponadto, gdy używasz telefonu do dokonywania płatności zbliżeniowych, Google Pay nie przesyła wraz z płatnością numeru Twojej karty kredytowej ani debetowej. Używany jest zaszyfrowany numer konta wirtualnego do przekazywania Twoich informacji, więc prawdziwe informacje o Twojej karcie są bezpieczne.

Chroń swoje urządzenie z Androidem i kartę Paysera - jeśli zgubisz kartę, natychmiast ją zablokuj.

W przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu zablokuj i usuń swoje dane za pomocą usługi Find My Device, jeśli masz taką możliwość.

Zawsze możesz też tymczasowo zablokować swoją kartę na swoim komputerze. Zaloguj się na swoje konto Paysera lub zadzwoń do naszego Centrum Obsługi Klienta.

Jeśli zgubią Państwo swoją kartę Visa, należy ją natychmiast zablokować. Można to zrobić w aplikacji mobilnej Paysera, bankowości internetowej lub dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta Paysera.  

Po zablokowaniu karty nie będziesz mógł korzystać z Google Pay. Jeśli znajdziesz swoją kartę i odblokujesz ją, znów będziesz mógł korzystać z Google Pay. Jeśli nie znalazłeś karty, zamów nową kartę i dodaj ją do Google Pay.

Tak. Dzięki Google Pay możesz płacić w setkach swoich ulubionych aplikacji, witryn internetowych, a także w sklepach stacjonarnych na całym świecie - tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.