Rekomenduj i zarób

Z powodu problemów technicznych program partnerski został czasowo zawieszony. Wynagrodzenie za klientów przyciągniętych do 18 maja 2020 r. wypłaca się, ale zarejestrować nowych klientów poprzez unikalne linki rejestracyjne czasowo nie ma możliwości.

Wielkość i wypłata wynagrodzenia

Biorąc udział w programie partnerskim, możesz zarobić nawet 10 % od zysku przyniesionego przez każdego klienta, któremu nas rekomendowałeś. Wynagrodzenie będzie wypłacone na Twoje konto Paysera w podstawowej walucie Twojego konta 10 dnia następnego miesiąca kalendarzowego. Pieniędzmi możesz dysponować od razu, jak je otrzymasz!

Kto może uczestniczyć w programie

W programie mogą uczestniczyć jak biznes, tak i prywatni klienci Paysera, którzy aktywowali program partnerski w ustawieniach swojego konta. Uczestnictwo w programie partnerskim jest bezpłatne i bezterminowe. Aby uczestniczyć w programie i zarobić, zarejestruj się, zamów usługę i podziel się swoim unikalnym linkiem rejestracyjnym.

Jak przyciągnąć więcej klientów

Myślisz o tym, jak przyciągnąć więcej klientów i zachęcić ich do rejestracji w Paysera? Opowiedz swoim przyjaciołom o zaletach usług Paysera. Podziel się swoim doświadczeniem i unikalnym linkiem rejestracyjnym w sieciach społecznych, na forum, itd. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy banery reklamowe, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej lub w sieciach socjalnych.

Jak zacząć?#
Rejestruj się lub zaloguj się do Paysera
#
Aktywuj program partnerski
#
Rekomenduj Paysera dzieląc się unikalnym linkiem rejestracyjnym