Karta płatnicza dla Twojej wygodyBezpieczne płatności internetowe

Karta płatnicza Paysera jest zabezpieczona technologią 3D Secure, która zapewnia posiadaczowi karty dodatkową bezpłatną ochronę podczas zapłaty w sklepach internetowych. System nie wymaga potwierdzenia wszystkich internetowych transakcji kartą, ale decyduje, które transakcje muszą być potwierdzone dodatkowo poprzez wpisanie numeru potwierdzenia otrzymanego na adres e-mail lub w wiadomości SMS. W programie tym automatycznie biorą udział wszyscy posiadacze kart Paysera Visa, dlatego nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań aby korzystać z tego programu.

Szybkie płatności w sklepach

Płatności na niewielkie kwoty w punktach sprzedaży, gdzie są dostępne czytniki kart z technologią NFC, dokonują się bez wpisania kodu PIN — wystarczy zbliżyć kartę do czytnika.

Operacje gotówkowe i waluty

Podstawowa waluta karty – euro, jednak dokonywać przelewów i wypłacać gotówkę możesz i w innych walutach. Wypłacać pieniądze możesz we wszystkich bankomatach, które akceptują karty płatnicze Visa. Aby wypłacić gotówkę w walucie EUR, w bankomacie wybierz „Kontynuuj bez wymiany waluty“. Wówczas unikniesz dodatkowych opłat za wymianę waluty. Wypłacając pieniądze w innej walucie (nie euro) są pobierane dodatkowe opłaty za wymianę waluty.
Opłaty za operacje gotówkowe znajdziesz tutaj.

Oddzielne konto IBAN dla karty

Podczas wydania karty Paysera jest otwierany dodatkowy rachunek IBAN wyłącznie dla płatności kartą. Jest on oddzielony od podstawowego rachunku płatniczego Paysera, co pozwala wygodnie zarządzać swoimi środkami i bezpiecznie trzymać pieniądze przeznaczone tylko dla płatności kartą.

Wyciągi i salda na koncie w telefonie

Z aplikacją mobilną Paysera monitoruj salda na podstawowym koncie i koncie karty, a także przeglądaj historię płatności. Wykonuj przelewy bankowe lub w mgnieniu oka przelewaj pieniądze między kontami Paysera całkowicie bezpłatnie i bez ograniczeń.

Zamówienie karty

Zamówić kartę mogą tylko zidentyfikowani klienci Paysera od 16 roku życia. Jedna osoba może otrzymać do 5 kart płatniczych. Kartę można zamówić na swoim koncie, a wszystkie koszty powiązane z kartą znajdziesz tutaj.

FAQ o karcie płatniczejKto i jak może zamówić kartę?

Kartę płatniczą Paysera mogą zamówić zarejestrowane i zidentyfikowane w systemie Paysera osoby od 16 roku życia. Przed zamówieniem karty upewnij się, że masz na koncie wystarczająco środków, aby zapłacić za zamówienie i dostawę karty. Opłata za kartę jest wyliczana w euro. Jeśli na koncie masz pieniędzy w innej walucie, one zostaną automatycznie wymienione na euro.Jeśli zamawiasz kartę dla firmy , na koncie firmowym podaj imię użytkownika (adres e-mail lub numer telefonu) osoby prywatnej, która będzie korzystała z karty. Jedna osoba może mieć do 5 kart płatniczych.
Zobacz video „Jak mogę zamówić kartę Paysera“

Jak aktywować kartę?

Gdy zamówisz i już otrzymasz kartę, należy ją aktywować w ciągu 3 miesięcy od daty wyprodukowania karty podanej w systemie. Karta jest aktywowana po zalogowaniu do systemu i zgodnie z instrukcjami podanymi w zakładce „Karty płatnicze > Paysera Visa“.
Zobacz video „Jak mogę aktywować kartę Paysera“

Jak korzystać z systemu 3D Secure?

Technologia 3D Secure (Verified by Visa) zapewnia jeszcze bardziej bezpieczne zakupy poprzez Internet. Jeśli system zdecyduje, że Twoją transakcję należy potwierdzić dodatkowo, poprosi Ciebie o wpisanie kodu potwierdzenia, który otrzymałeś na adres e-mail lub w wiadomości SMS. Taki dodatkowy środek ochrony pozwala być pewnym, że nikt inny nie będzie mógł skorzystać z Twojej karty.

Jak zacząć?Otwórz konto Paysera
Wykonaj identyfikację
Zaloguj się do systemu, wybierz „Przegląd kart” i zamów swoją kartę Paysera