Zalety i możliwościBezpieczne płatności w Internecie

Karta płatnicza Paysera jest chroniona za pomocą technologii „3D Secure“, która zapewnia dodatkową bezpłatną ochronę podczas płatności w sklepach internetowych. „3D Secure“ pomaga zapobiec nielegalnych operacjom kartą, gdyż każda opłata poprzez internet jest potwierdzana dodatkowo.

Szybkie płatności w sklepach

Opłaty niewielkimi kwotami w punktach sprzedaży, gdzie są dostępne czytniki kart z technologią NFC, dokonują się bez kodu PIN, wystarczy zbliżyć kartę do czytnika.

Operacje gotówkowe i waluty

Podstawowa waluta karty – euro, jednak dokonywać przelewów i wypłacać gotówkę można i w innych walutach, na przykład USD czy GBP. Wypłacać pieniądze można we wszystkich bankomatach, gdzie są akceptowane karty płatnicze VISA. Aby wypłacić gotówkę w walucie EUR, w bankomacie wybierz „Kontynuuj bez wymiany waluty“. Wówczas unikniesz dodatkowych opłat za wymianę waluty. Wypłacając pieniądze w innej walucie (nie euro) są pobierane dodatkowe opłaty za wymianę waluty.
Ceny za operacje gotówkowe znajdziesz tutaj.

Oddzielne konto IBAN dla karty

Podczas wydania karty Paysera jest otwierane oddzielne konto, wyłącznie dla płatności kartą. Jest ono oddzielone od podstawowego konta Paysera, w rezultacie czego wygodnie jest kontrolować swoje środki i bezpiecznie trzymać pieniądze, przeznaczone tylko dla płatności kartą.

Przeglądaj wyciągi i salda na koncie poprzez telefon

Z aplikacją mobilną Paysera monitoruj salda na podstawowym koncie i koncie karty, a także przeglądaj wyciągi z kont. Wykonuj przelewy bankowe lub w mgnieniu oka przelewaj pieniądze pomiędzy kontami Paysera całkowicie bezpłatnie i bez ograniczeń.

Zamówienie karty

Zamów kartę logując się na swoje konto.

Od czego zacząć?Otwórz konto Paysera
Wykonaj identyfikację
Zaloguj się do systemu, wybierz „Paysera VISA” i zamów swoją kartę Paysera