W jaki sposób Paysera wspiera Ukrainę?

Obszerny przewodnik

Z powodu agresji Rosji na Ukrainie, Paysera zaczęła udzielać szerokiego wsparcia swoim ukraińskim klientom. 

Na tej stronie znajdziesz szczegółową listę korzyści, z których ukraińscy klienci mogą korzystać bez żadnych dodatkowych zobowiązań. 

#

Bezpłatne założenie rachunku przez internet

Rachunek Paysera można otworzyć BEZPŁATNIE w sposób zdalny. 

W celu identyfikacji zostaniesz poproszony(a) o okazanie paszportu i wypełnienie kwestionariusza Poznaj Swojego Klienta (KYC)

Pobierz aplikację mobilną i zarejestruj sie już dzisiaj!

Bezpłatne karty Visa dla Ukraińców

Jesteś obywatelem Ukrainy? Otrzymanie karty europejskiej może być trudne lub kosztowne bez dowodu zamieszkania w jednym z krajów UE. 

Natomiast kartę w Paysera możesz zamówić zupełnie bezpłatnie. Jedyne wydatki, które poniesiesz, to koszt dostarczenia karty i miesięczna opłata za użytkowanie. Dostarczenie karty jest możliwe tylko na terenie UE/EOG. 

Więcej o karcie płatniczej Visa > 
#
#

Przekazy pieniężne do odbioru gotówką!

Wysyłaj pieniądze nawet do osób bez konta bankowego! Korzystaj z prostego procesu przesyłania pieniędzy, szybkiej obsługi i niskich opłat

Usługa jest obecnie dostępna tylko dla przelewów na Ukrainę.

Aby wykonać przekaz, musisz być klientem Paysera.

Bezpłatne przelewy z/na Ukrainę
(do 17.06.2022)

Normalnie, koszt zrealizowania przez Paysera przelewu do kraju spoza EOG wynosi 7 EUR, ale od teraz, przesłanie pieniędzy na Ukrainę jest całkowicie BEZPŁATNE. 

Wysyłasz pieniądze rodzinie, czy wspierasz którąś z lokalnych organizacji charytatywnych – przelewy w aplikacji mobilnej lub w systemie bankowości elektronicznej Paysera są bezpłatne. 
Promocja ważna do 17 czerwca 2022 r.

Więcej informacji o przelewach > 
#
#

Ograniczenia dla kont rosyjskich i białoruskich, ruble i inne 

W odpowiedzi na rosyjską agresję na Ukrainie, Paysera wstrzymała otwieranie kont dla wszystkich obywateli Rosji i Białorusi bez rezydencji w UE. 

Ponadto, Paysera nie obsługuje już rubli, nie wykonuje popularnych wcześniej przelewów WebMoney, a także ogranicza konta biznesowe powiązane z krajami agresorami. 

Więcej informacji o ograniczeniach >

Jak pomóc Ukrainie?

Możesz teraz przekazać darowiznę bezpośrednio naOrganizację pozarządową Blue / Yellow for Ukraine poprzez aplikację Paysera na telefonach z systemem Android. 

Zaloguj się > kliknij Więcej > Darowizny i wybierz organizację z listy! 

100% środków trafi prosto na cele charytatywne!

#
#